Unique Peninsula

Göl RezidanslarResidans apartmanlar, Residans Göl Evleri, Residans Villalar, Resort uzantısında, işletmelerinde belirli bir birliktelik olacak şekilde yerleş
- tirilmiştir.

Eğim bakımından kademeli yerleşmeye müsait residans apartman blok- larının lüks 1+1 ünitelerinin bahçe gibi kullanabilecekleri geniş ve ha- vadar terasları vardır. Arazi eğiminden yararlanılarak elde edilen bod- rum katının, yollardan hizmet alan arka tarafı garaj, ön tarafı ise büyük bir göl kıyısında plaj olarak kullanılacaktır. Bu katlı residans üniteleri- nin karşısında gene göl üstündeki müstakil göl residansları, bir yandan gölden yararlanırken diğer yandan manzaraya yönlendirilmiştir.

En ön alt kademede vip müşteriler için müstakil su üstü residans villa- ları yer almaktadır. Bu villaların yoldan girişi garajların yer aldığı bod- rum katından olacaktır.

Göl-havuz üzerinde bu bölüme hizmet veren su üstü restoranları barlar ve çeşitli diğer hizmetler birimleri yer almaktadır.

Yoğunluk sınırlaması ve kat kullanımı yönünden yatak sayısı küçük kalan resort. Buradaki villalar residansları maliklerinin rızası ile kira- layabileceklerdir.

Bu kiralamadan, villalar otel hizmetlerinden yararlanırken bir yandan da katkı alabileceklerdir. Tefrişli olarak kiralanabilecek bu üniteler, otel hizmetlerini alan bir tür lüks apart rezidanslar olarak planlanmıştır.