Lilyum Premium Mordoğan

Sayfa yükleniyor...

Yükleme süresi, İnternet bağlantı hızınıza göre değişiklik göstermektedir.

FORMU DOLDURUN

Size özel fırsatlar için arayalım.

Lilyum Premium Evleri

HAKKIMIZDA

AKILLI İNOVATİF REZİDANSLAR
Lüks anlayışını değiştiren, A+ konfor özellikleri ile göz dolduran, akıl ve teknolojiden beslenen, insan odaklı felsefeyle hazırlanmış, tatil hayatını farklılaştıran, dinamik, enerjik, inovatif, katma değeri yüksek yaşam konsepti.
Fonksiyonellik, şıklık ve zarafetin yaşama yansıması.
Yılın 12 ayı kesintisiz top-level yaşam. 7/24 hizmet veren seçkin çalışanlarıyla, kaliteli reception, security, vale, concierge, management hizmetleri.
Yıl boyu İzmir, Karaburun, Çeşme, Urla ile ulaşımı sağlayacak shuttle, yat ve helikopter hizmetleri. Üzerinde park yasağı bulunan bisiklet, koşu ve yürüyüş için özel tasarlanmış, araçların sizi rahatsız etmeyeceği yollar.
Zengin fauna ve floraların maksimum koruması. Lavabo, wc, banyo, havuz sularının arıtılarak, yağmur suları ile birlikte kullanıma geri kazandırılması.
Katı yağ atıklarının özel depolarda toplanması. Kendi kendini temizleyen biyolojik havuzlar. Hidrolik, hidrojeolojik, klimatik, biyolojik tasarlanmış özel sistem.
Güneşten maksimum yararlanılarak sağlanan elektrik enerjisi. Teknolojik, en iyi tasarım malzeme kullanımı. Azami özen. Yaz kış keyifle kullanacağınız havuzlar.
Sizin dışınızdakilerin park edemeyeceği, her eve ait otoparklar.
Misafir araçları için kapalı otoparklar. Tapulu özel kapalı otoparklar. Yüksek tavanlar, panoramik pencereler, alışılmamış yükseklikteki kapılar, vestiyerler, marka mutfak dolapları ve sandık odaları.
LİLYUM PREMIUM EVLERİ aktivitelerinin anında cep telefonunda görülebileceği akıllı ev sistemi.
Sporun mutluluk veren enerjisini yansıtan sınırsız imkanlar.
Proje ikonlarındaki hizmetlerin tamamı.
Sizin olduğu kadar çocukların da mutluluk ve rahatlığını önemseyen detaylarla donatılmış, modern hayatın değişen ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarlanan biyolojik gölet.
Çimlerde bezeli, doğanın ahengini yansıtan, çocukların rahatlıkla koşup oynayabileceği botanik bahçeler.
Özenle tasarlanmış, beton ve duvarların değil, yeşilin çevrelediği estetik detaylarla donatılmış, mavi ve yeşil ile iç içe, eşi olmayan LİLYUM PREMIUM EVLERİ.
Yüksek teknoloji Üniversitesi'ne 15 dakikalık mesafe.
Beklentileri yüksek olanların hep daha fazlasını isteyenlerin mekânı.
Satış Ofisi
A:Turan Güneş Bulvarı 714. Sokak, Vizyon Plaza No: 5/47 Çankaya - ANKARA

T:0312 440 8600
Yol Tarifi İçin Tıklayın